COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DFDS Lisco

DFDS Lisco ponúka pravidelnú osobnú a nákladnú trajektovú prepravu cez Baltské more, spájajúcu Litvu, Nemecko, Švédsko, Lotyšsko a Rusko.

Spoločnosť, v súčasnosti fungujúca pod názvom DFDS Seaways, bola v roku 2001 vytvorená z litovskej lodnej spoločnosti a fungovala pod názvom Lisco Baltic Service až do roku 2006, keď si zmenila názov na DFDS Lisco.

DFDS Lisco má flotilu 6 dobre vybavených lodí: Maxima, Optima, Baltic Amber, Patria, Kaunas a Vilnius. Všetky lode sú prispôsobené tomu, aby ponúkli cestujúcim maximálne pohodlie a prvotriedny zážitok.

Na palube nájdete veľký výber ubytovacích jednotiek vrátane kajút s výhľadom na more, ako aj samoobslužné reštaurácie aj reštaurácie typu a la carte, bar, detský kútik, obchody a zariadenia očakávané od modernej plavebnej spoločnosti.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti DFDS Lisco s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy DFDS Lisco