DFDS Lisco
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

DFDS Lisco

DFDS Lisco ponúka pravidelnú osobnú a nákladnú trajektovú prepravu cez Baltské more, spájajúcu Litvu, Nemecko, Švédsko, Lotyšsko a Rusko.

Spoločnosť, v súčasnosti fungujúca pod názvom DFDS Seaways, bola v roku 2001 vytvorená z litovskej lodnej spoločnosti a fungovala pod názvom Lisco Baltic Service až do roku 2006, keď si zmenila názov na DFDS Lisco.

DFDS Lisco má flotilu 6 dobre vybavených lodí: Maxima, Optima, Baltic Amber, Patria, Kaunas a Vilnius. Všetky lode sú prispôsobené tomu, aby ponúkli cestujúcim maximálne pohodlie a prvotriedny zážitok.

Na palube nájdete veľký výber ubytovacích jednotiek vrátane kajút s výhľadom na more, ako aj samoobslužné reštaurácie aj reštaurácie typu a la carte, bar, detský kútik, obchody a zariadenia očakávané od modernej plavebnej spoločnosti.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti DFDS Lisco s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.