COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alilauro

Alilauro je talianska trajektová spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, sídliaca v Neapolskom zálive, ktorá prevádzkuje trasy medzi mestom Neapol, polostrovom Sorrento, Liparským súostrovím a krásnymi ostrovmi Capri a Ischia v Tyrhénskom mori.

V roku 1944 sa Agostino Lauro na svojej lodi Freccia del Golfo preplavil z Ischie na Capri a neskôr medzi týmito dvoma úžasnými ostrovmi zriadil turistickú linku. O dvadsaťdva rokov neskôr rozšíril svoju flotilu o ďalšie tri malé krídlové lode a dnes sa spoločnosť Alilauro pýši viac než tridsiatimi trajektami.

V súčasnosti je Alilauro holdingovou spoločnosťou, ktorá funguje pod vedením Agostinovho syna Salvatora a má viac než 500 zamestnancov a spolupracovníkov. Spoločnosť každoročne prepraví viac než 3 milióny cestujúcich.

Flotila Alilauro pozostáva z veľkých katamaránov, monotrupových lodí a moderných krídlových lodí, ktoré sú určené iba pre peších cestujúcich. Na palube lode Celestina Lauro je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Každý trajekt má veľké priestory na sedenie, čo vám umožní preplaviť sa cez jeden z najmalebnejších talianskych regiónov v pohodlí a štýle.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Alilauro s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Alilauro s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Alilauro