Alilauro
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Alilauro

Alilauro je poprednou námornou spoločnosťou v oblasti rýchlych spojení. Jej dlhá námorná história sa začala v roku 1944 intuíciou zakladateľa Agostina Laura, ktorý vytvoril prvý ideálny most medzi zálivom Nàpols a kontinentom.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nàpols, v ultramodernom centre Volaviamare, a so stovkami zamestnancov poskytuje širokú škálu destinácií po celom Taliansku: od ostrovov v zálive Nàpols po polostrov Sorrento, od pobrežia Amalfi po polostrov Sorrento. Arxipèlag Eòlic - s flotilou 46 plavidiel, nedávno modernizovanou a so zníženým vplyvom na životné prostredie, smeruje spoločnosť k čoraz udržateľnejšej budúcnosti.

Vesmír Alilauro sa vyznačuje aj skutočným pokrokom v stavbe lodí, ktorý dokáže zaručiť účinnosť a efektívnosť pri bežnej i mimoriadnej údržbe jednotiek. Spoločnosť Alilauro sa s hrdosťou obzerá späť na sedem rokov fungovania rodinného podniku, ktorý sa zrodil z hodnôt svojho zakladateľa a prešiel na tretiu generáciu rodiny Lauro, ale dokázal predvídať budúcnosť námorných spojení.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Alilauro s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Alilauro s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Alilauro routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.