COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Scandlines

Scandlines prevádzkuje tri krátke vysoko frekventované a veľkokapacitné trajektové linky medzi Dánskom, Nemeckom a Švédskom.

Rozličné farby v logu symbolizujú jednotu najdôležitejších trhov, na ktorých spoločnosť pôsobí a označujú krajiny, ktoré spájajú plavebnú sieť Scandlines v južnej časti Baltského mora. Žltá farba symbolizuje Nemecko, červená Dánsko a modrá Švédsko.

Od svojich skromných začiatkov ako krátke trajektové spojenie medzi ostrovom Fyn a Jutským polostrovom v 19. storočí dnes spoločnosť Scandlines prevádzkuje 90 000 odchodov na 12 lodiach každý rok a dodnes prepravila 15 miliónov cestujúcich, 3,3 milióna áut a 900 000 nákladných jednotiek.

Na palube všetkých lodí je veľký výber lákavých reštaurácií, kde si každý nájde to svoje. Obchody na palube ponúkajú široký sortiment liehovín, vína, tabaku a sladkostí, parfumov a kozmetiky.

V roku 2012 Scandlines predala svoje švédske trasy v Baltskom mori spoločnosti Stena Line.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Scandlines, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Scandlines na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Scandlines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Scandlines

Všetky trasy Scandlines