Scandlines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Scandlines

Scandlines prevádzkuje tri krátke vysoko frekventované a veľkokapacitné trajektové linky medzi Dánskom, Nemeckom a Švédskom.

Rozličné farby v logu symbolizujú jednotu najdôležitejších trhov, na ktorých spoločnosť pôsobí a označujú krajiny, ktoré spájajú plavebnú sieť Scandlines v južnej časti Baltského mora. Žltá farba symbolizuje Nemecko, červená Dánsko a modrá Švédsko.

Od svojich skromných začiatkov ako krátke trajektové spojenie medzi ostrovom Fyn a Jutským polostrovom v 19. storočí dnes spoločnosť Scandlines prevádzkuje 90 000 odchodov na 12 lodiach každý rok a dodnes prepravila 15 miliónov cestujúcich, 3,3 milióna áut a 900 000 nákladných jednotiek.

Na palube všetkých lodí je veľký výber lákavých reštaurácií, kde si každý nájde to svoje. Obchody na palube ponúkajú široký sortiment liehovín, vína, tabaku a sladkostí, parfumov a kozmetiky.

V roku 2012 Scandlines predala svoje švédske trasy v Baltskom mori spoločnosti Stena Line.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Scandlines, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Scandlines na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Scandlines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.