Elba

Ako rezervovať trajekt z Elba do Taliansko

K dispozícii sú 4 trasy trajektov medzi Elba a Taliansko s ponukou až 62 plavby za deň. Corsica Ferries prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Portoferraio do Piombino 3 krát denne. Moby Lines prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Portoferraio do Piombino 12 krát za deň & Cavo do Piombino približne 4 krát denne. Toremar prevádzkuje 4 trasy, Trajekty premávajú na linke Portoferraio do Piombino 21 krát za deň, Cavo do Piombino približne 5 krát denne, Rio Marina do Piombino približne 8 krát denne & Rio Marina do Pianosa približne 1 krát týždenne. Blu Navy prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Portoferraio do Piombino 8 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Elba do Taliansko .

Mapa trajektovej trasy Elba - Taliansko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Elba do Taliansko

O Elba:

Elba je najväčším ostrovom Toskánskeho súostrovia, ktoré sa nachádza 10 km od severozápadneho pobrežia Talianska.

Elba je známa ako miesto Napoleonovho exilu v roku 1814 a tiež svojou krásnou prírodou - krýštálovo čistým morom, členitým pobrežím a nedotknutými plážami.

Rovnako sa môže pochváliť farebným podmorským svetom, ako aj krásnymi koralovými útesmi, modrými rybami, homármi, hviezdicami a dokonca aj vrakom lode, čo je raj pre potápačov.

Po dni strávenom pri mori sa určite vyberte do jedného zo zaujímavých múzeí, kde môžete nahliadnuť do bohatej histórie ostrova - nájdete tu fascinujúce archeologické nálezy alebo si môžete prezrieť sídlo Napoleona - nádhernú Villu dei Mulini.

Ako najnavštevovanejš a najpopulárnejší ostrov Toskánskeho súostrovia má Elba rozsiahlu trajektovú sieť s viacerými prístavmi poskytujúcimi plavby na okolité ostrovy a taliansku pevninu, všetky prevádzkované špičkovými trajektovými spoločnosťami.