Nemecko

Ako rezervovať trajekt z Nemecko do Švédsko

K dispozícii sú 4 trasy trajektov medzi Nemecko a Švédsko s ponukou až 64 plavby za týždeň. Stena Line prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Kiel do Göteborg 5 krát za týždeň & Rostock do Trelleborg približne 3 krát denne. TT Line prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Rostock do Trelleborg 9 krát za týždeň & Travemunde do Trelleborg približne 10 krát týždenne. Finnlines prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Travemunde do Malmo 19 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Nemecko do Švédsko .

Mapa trajektovej trasy Nemecko - Švédsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je škandinávska krajina v severnej Európe, ktoré zdieľa dlhú západnú hranicu s Nórskom a kratšiu severovýchodnú hranicu s Fínskom.

Švédsko je zem, ktorá je na čele rebríčku kvality života v Európe. Je to nádherná krajina po všetkých stránkach. Rozmanitosť prírody je jedným z jej najväčších predností, či už sa jedná o zasnežený sever, ktorý je obývaný domorodcami zvanými Sámovia alebo o centrálnu oblasť s jazerom alebo o rušné hlavné mesto plné módy Štokholm.

Dlhé obdobie Vikingov zanechalo vo Švédsku svoju stopu; staroveké ruiny a obrovské mohyly možno nájsť po celej krajine, pričom každá má vlastný fascinujúci príbeh. Stredoveké mestá a hrady na pobreží dodávajú Švédsku ešte väčšiu tajomnosť.

Plaviť sa do Švédska trajektom je veľmi populárnou voľbou, a to vďaka obrovskému počtu trás z rôznych krajín v severnej Európe a Škandinávii, pričom trajekty sú prevádzkované širokým výberom vynikajúcich trajektových spoločností.