Sweden

Porovnajte trajekty z Švédsko do Nemecko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Švédsko do Nemecko. Trajekty momentálne spájajú 5 prístavy v Švédsko s 3 prístavov v Nemecko.

Je tu 9 plavieb trajektom každý deň plavieb na 6 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 4 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Stena Line, TT Line, Finnlines & Hansa Destinations s dobou plavby najmenej 6 hodina 0 minúta (Rostock).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Švédsko a Nemecko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Nemecko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.