COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Celtic Link Ferries

Celtic Links prevádzkovala turistické aj nákladné trajekty z írskeho prístavu Rosslare do francúzskeho Cherbourg, až kým nebola odkúpená spoločnosťou Stena Line v marci 2014.

Spoločnosť Celtic Links bola založená v roku 2005, aby uspokojila dopyt po pravidelnej a spoľahlivej trajektovej preprave pre autá, náklad a pasažierov medzi mestami Rosslare a Cherbourg. Služby a ceny boli navrhnuté tak, aby bola poskytnutá tá najvýhodnejšia preprava na úseku medzi Írskom a Francúzskom.

Kým ešte fungovala, spoločnosť Celtic Links tvrdila, že je najodvážnejší, najinovatívnejší a predovšetkým najefektívnejší lodný prepravca medzi Írskom a Francúzskom.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Celtic Link Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Celtic Link Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Celtic Link Ferries s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Celtic Link Ferries

Všetky trasy Celtic Link Ferries