Celtic Link Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Celtic Link Ferries

Celtic Links prevádzkovala turistické aj nákladné trajekty z írskeho prístavu Rosslare do francúzskeho Cherbourg, až kým nebola odkúpená spoločnosťou Stena Line v marci 2014.

Spoločnosť Celtic Links bola založená v roku 2005, aby uspokojila dopyt po pravidelnej a spoľahlivej trajektovej preprave pre autá, náklad a pasažierov medzi mestami Rosslare a Cherbourg. Služby a ceny boli navrhnuté tak, aby bola poskytnutá tá najvýhodnejšia preprava na úseku medzi Írskom a Francúzskom.

Kým ešte fungovala, spoločnosť Celtic Links tvrdila, že je najodvážnejší, najinovatívnejší a predovšetkým najefektívnejší lodný prepravca medzi Írskom a Francúzskom.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Celtic Link Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Celtic Link Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Celtic Link Ferries s inými trajektovými operátormi.

Celtic Link Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.