COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Malaga - Melilla je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Malaga - Melilla

    • 5 Sailings Weekly 6 hr 30 min
    • Get price
    • 3 Sailings Weekly 6 hr 16 min
    • Get price

Trajekty z Malaga do Melilla

Trajektová trasa Malaga Melilla spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Balearia sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hodín 16 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Malaga Melilla medzi Španielsko a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Malaga

Malaga je mesto v Andalúzii v južnom Španielsku. Leží na západnom pobreží Stredozemného mora na Costa del Sol (slnečné pobrežie), asi 100 km východne od Gibraltarského prielivu a 130 km od severnej Afriky. Veľa turistov vyhľadáva Malagu a okolie kvôli jej subtropickej klíme, ktorá sa vyznačuje horúcimi a slnečnými letami a miernymi zimami. V Malage sa narodil slávny španielsky maliar Pablo Picasso, hebrejský básnik a židovský filozof Solomon Ibn Gabriol či herec Antonio Banderas. V meste sa nachádza množstvo pamiatok, vrátane maurskej pevnosti Alcazeba z 11. storočia. Tiež sa tu konajú náboženské procesie, ktoré sú súčasťou osláv počas veľkonočného týždňa v Malage. Tieto oslavy sú celosvetovo známe ako "Fiesta of National Interest".

K ďalším historickým pamiatkam v meste patrí baroková katedrála, ktorá je tiež známa ako La Manquita (jednoruká žena) a nedávno zrekonštruované rímske divadlo. Na kopci nad mestom je hrad Gibralfaro. Je to skvelé miesto na piknik, s fantastickým výhľadom na celú Malagu a jej prístav.

Prístav sa nachádza v tesnej blízkosti starého mesta. Trajekty z Malagy smerujú na Melillu.