Trajekty z Malaga do Melilla

Trajektová trasa Malaga Melilla spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 7 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hod 15 min.

Celkovo je tu 13 plavieb týždeň na trase z Malaga Melilla medzi Španielsko a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Malaga - Melilla

Priemerné ceny pre Malaga Melilla

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Malaga Melilla je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Malaga

Malaga je mesto v Andalúzii v južnom Španielsku. Leží na západnom pobreží Stredozemného mora na Costa del Sol (slnečné pobrežie), asi 100 km východne od Gibraltarského prielivu a 130 km od severnej Afriky. Veľa turistov vyhľadáva Malagu a okolie kvôli jej subtropickej klíme, ktorá sa vyznačuje horúcimi a slnečnými letami a miernymi zimami. V Malage sa narodil slávny španielsky maliar Pablo Picasso, hebrejský básnik a židovský filozof Solomon Ibn Gabriol či herec Antonio Banderas. V meste sa nachádza množstvo pamiatok, vrátane maurskej pevnosti Alcazeba z 11. storočia. Tiež sa tu konajú náboženské procesie, ktoré sú súčasťou osláv počas veľkonočného týždňa v Malage. Tieto oslavy sú celosvetovo známe ako "Fiesta of National Interest".

K ďalším historickým pamiatkam v meste patrí baroková katedrála, ktorá je tiež známa ako La Manquita (jednoruká žena) a nedávno zrekonštruované rímske divadlo. Na kopci nad mestom je hrad Gibralfaro. Je to skvelé miesto na piknik, s fantastickým výhľadom na celú Malagu a jej prístav.

Prístav sa nachádza v tesnej blízkosti starého mesta. Trajekty z Malagy smerujú na Melillu.