COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Melilla - Motril je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Melilla - Motril

    • 3 Sailings Weekly 5 hr
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Melilla do Motril

Trajektová trasa Melilla Motril spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti FRS sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 15 minút.

Celkovo je tu 5 plavieb týždeň na trase z Melilla Motril medzi Španielsko a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Melilla

Melilla je autonómnym mestom Španielska na území Maroka a nachádza sa na severozápadnom pobreží Afriky. Alboranské more oddeľuje Melillu od španielskych provincií Granada a Alméria. Mesto má rozlohu asi 12 km štvorcových a je jedným z dvoch trvale obývaných miest pod španielskou správou na africkom kontinente (ďalším je Ceuta). Najbližším mestom pri Melille je Nador. Ďalšie mesto Beni Ansar leží na juhu. Melilla sa nachádza na východnej strane polostrova Cape Tres Forcas, v spodnej časti hory Mount Gurugu a pri ústi rieky Rio de Oro.

Prístav ponúka osobnú trajektovú dopravu do dvoch miest na španielskej pevnine, Alméria a Malaga. Je využívaný aj pre osobnú a nákladnú dopravu medzi Európou a Marokom. Prístav a s tým spojené aktivity sú dôležitým zdrojom príjmov pre mesto.