Trajekty z Melilla do Motril

Linka Melilla Motril spája Španielsko s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, FRS. Plavba sa uskutočňuje 6 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 5 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Melilla Motril sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Melilla - Motril

  • FRS
    • 6 plavby týždenne 5 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Melilla Motril

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Melilla Motril je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Melilla

Melilla je autonómnym mestom Španielska na území Maroka a nachádza sa na severozápadnom pobreží Afriky. Alboranské more oddeľuje Melillu od španielskych provincií Granada a Alméria. Mesto má rozlohu asi 12 km štvorcových a je jedným z dvoch trvale obývaných miest pod španielskou správou na africkom kontinente (ďalším je Ceuta). Najbližším mestom pri Melille je Nador. Ďalšie mesto Beni Ansar leží na juhu. Melilla sa nachádza na východnej strane polostrova Cape Tres Forcas, v spodnej časti hory Mount Gurugu a pri ústi rieky Rio de Oro.

Prístav ponúka osobnú trajektovú dopravu do dvoch miest na španielskej pevnine, Alméria a Malaga. Je využívaný aj pre osobnú a nákladnú dopravu medzi Európou a Marokom. Prístav a s tým spojené aktivity sú dôležitým zdrojom príjmov pre mesto.