Trajekty z Motril do Al Hoceima

Linka Motril Al Hoceima spája Španielsko s Maroko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Naviera Armas. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 5 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Motril Al Hoceima sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Motril - Al Hoceima

Priemerné ceny pre Motril Al Hoceima

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Motril Al Hoceima je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Motril

Motril je mesto v španielskej provincii Granada. Je to druhé najväčšie mesto na pobreží Stredozemného mora, vzdialené asi 70 km od mesta Granada. Leží v blízkosti rieky Guadalfeo a pod horami Sierra Lujar, na polceste medzi Malagou a Almériou. Moril je ideálny pre turistov, ktorí chcú preskúmať pobrežnú a vnútrozemskú oblasť Andalúzie. Turisti, ktorí navštívia mesto si užívajú jeho pláže a slnečné počasie, krásne miestne výrobky a kultúrneho dedičstvo celého regiónu. Motril je tiež centrom pre Costa Tropical, a preto má výborné obchody, hypermarkety, bary, reštaurácie a nočné kluby.

Pobrežie Granady má subtropické podnebie a čisté teplé vody Stredozemného mora z neho robia ideálne miesto pre vodné športy. Potápači vydať tiež do oblasti, ktorá má stretnúť s jedným z najkrajších morských podlahy na andalúzskom pobreží.

V peknom prístave vodné športy a výlety loďou. Trajekty z prístavu odchádzajú do Melilly Al Hoceima a Nador.

Sprievodca prístavom Al Hoceima

Marocké mesto Al Hoceima sa nachádza na severnom okraji pohoria Rif, na pobreží Stredozemného mora. Práve pohorie Rif a pláže Stredozemného mora sú tým, čo robí mesto jedným z najatraktívnejších a najlákavejších miest Maroka. Miestni obyvatelia mesto nazývajú aj ol kolonizovaný Španielmi za viac ako tri desaťročia, kedy bol nazývaný Villa Sandžúró a španielske vplyvy v meste sú stále napriek mnohých nových budov, ktoré boli postavené viditeľné. V skutočnosti, pri vstupe do mesta niektorí môžu myslieť, že sa jedná o veľmi moderné mesto s novými budovami a hotely. Mnoho obyvateľov mesta hovorí španielsky ako ich druhý z tretieho jazyka, ale väčšina populácie sú Berberi z Boo Yaa kmeň, ktorí hovoria Tamazight čo je berberské dialekt.
Rybolov pýchou a trajekty sú zabezpečované do mestského prístavu a obaja sú k mestskému cestovného ruchu dôležitá. Turisti a návštevníci budú môcť najať služby miestneho loď pre výlety a rybárčenie.