Motril
Al Hoceima
Trajekty do Maroko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Motril do Al Hoceima

Linka Motril Al Hoceima spája Španielsko s Maroko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Naviera Armas. Plavba sa uskutočňuje 6 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín 1 minúta.

Doba a frekvencia plavby na trase Motril Al Hoceima sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Motril do Al Hoceima?

Čas prepravy trajektom z Motril do Al Hoceima je približne 8h 01m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Motril do Al Hoceima?

Cena trajektu z Motril do Al Hoceima sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Motril do Al Hoceima je 239 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Motril a Al Hoceima?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Motril do Al Hoceima a toto je
  • Naviera Armas

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Motril do Al Hoceima?

Rezervujte si trajekty z Motril do Al Hoceima prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Motril do Al Hoceima?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Motril do Al Hoceima s
  • Naviera Armas

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Motril do Al Hoceima?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Motril do Al Hoceima s
  • Naviera Armas

Môžete vziať na trajekt z Motril do Al Hoceima domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Naviera Armas

Aká je vzdialenosť z Motril do Al Hoceima?

Vzdialenosť medzi Motril a Al Hoceima je približne 91 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Motril

Motril je mesto v španielskej provincii Granada. Je to druhé najväčšie mesto na pobreží Stredozemného mora, vzdialené asi 70 km od mesta Granada. Leží v blízkosti rieky Guadalfeo a pod horami Sierra Lujar, na polceste medzi Malagou a Almériou. Moril je ideálny pre turistov, ktorí chcú preskúmať pobrežnú a vnútrozemskú oblasť Andalúzie. Turisti, ktorí navštívia mesto si užívajú jeho pláže a slnečné počasie, krásne miestne výrobky a kultúrneho dedičstvo celého regiónu. Motril je tiež centrom pre Costa Tropical, a preto má výborné obchody, hypermarkety, bary, reštaurácie a nočné kluby.

Pobrežie Granady má subtropické podnebie a čisté teplé vody Stredozemného mora z neho robia ideálne miesto pre vodné športy. Potápači vydať tiež do oblasti, ktorá má stretnúť s jedným z najkrajších morských podlahy na andalúzskom pobreží.

V peknom prístave vodné športy a výlety loďou. Trajekty z prístavu odchádzajú do Melilly Al Hoceima a Nador.


Sprievodca prístavom Al Hoceima

Marocké mesto Al Hoceima sa nachádza na severnom okraji pohoria Rif, na pobreží Stredozemného mora. Práve pohorie Rif a pláže Stredozemného mora sú tým, čo robí mesto jedným z najatraktívnejších a najlákavejších miest Maroka. Miestni obyvatelia mesto nazývajú aj ol kolonizovaný Španielmi za viac ako tri desaťročia, kedy bol nazývaný Villa Sandžúró a španielske vplyvy v meste sú stále napriek mnohých nových budov, ktoré boli postavené viditeľné. V skutočnosti, pri vstupe do mesta niektorí môžu myslieť, že sa jedná o veľmi moderné mesto s novými budovami a hotely. Mnoho obyvateľov mesta hovorí španielsky ako ich druhý z tretieho jazyka, ale väčšina populácie sú Berberi z Boo Yaa kmeň, ktorí hovoria Tamazight čo je berberské dialekt.
Rybolov pýchou a trajekty sú zabezpečované do mestského prístavu a obaja sú k mestskému cestovného ruchu dôležitá. Turisti a návštevníci budú môcť najať služby miestneho loď pre výlety a rybárčenie.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.