COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Motril - Melilla je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Motril - Melilla

    • 6 plavby týždenne 5 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Motril do Melilla

Linka Motril Melilla spája Španielsko s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, FRS. Plavba sa uskutočňuje 6 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 5 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Motril Melilla sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Motril

Motril je mesto v španielskej provincii Granada. Je to druhé najväčšie mesto na pobreží Stredozemného mora, vzdialené asi 70 km od mesta Granada. Leží v blízkosti rieky Guadalfeo a pod horami Sierra Lujar, na polceste medzi Malagou a Almériou. Moril je ideálny pre turistov, ktorí chcú preskúmať pobrežnú a vnútrozemskú oblasť Andalúzie. Turisti, ktorí navštívia mesto si užívajú jeho pláže a slnečné počasie, krásne miestne výrobky a kultúrneho dedičstvo celého regiónu. Motril je tiež centrom pre Costa Tropical, a preto má výborné obchody, hypermarkety, bary, reštaurácie a nočné kluby.

Pobrežie Granady má subtropické podnebie a čisté teplé vody Stredozemného mora z neho robia ideálne miesto pre vodné športy. Potápači vydať tiež do oblasti, ktorá má stretnúť s jedným z najkrajších morských podlahy na andalúzskom pobreží.

V peknom prístave vodné športy a výlety loďou. Trajekty z prístavu odchádzajú do Melilly Al Hoceima a Nador.