COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Almería - Nador je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Maroko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Almería - Nador

  • 1 Sailing Weekly 6 hr
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 5 hr
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 5 Sailings Weekly 8 hr 15 min
  • Get price

Trajekty z Almería do Nador

Trasa trajektu z Almería Nador spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 1 krát týždeň, Naviera Armas 14 krát týždeň, Balearia 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci je k dispozícii 5 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 27 plavby týždeň na trase z Almería Nador medzi Španielsko a Maroko, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Almería

Almería je prístavné mesto ležiace v juhošpanielskej Andalúzii, ktorého brehy sú obmývané vodami Stredozemného mora. Je hlavným mestom provincie s rovnakým názvom. V tejto obľúbenej turistickej destinácii nájdete množstvo pamiatok. Jednou z nich je Alcazaba, maurská pevnosť, ktorá bola postavená v prvej polovici 10. storočia a teraz dominuje mestu Almería nad ktorým sa majestátne týči. K pevnosti patria aj veľké, dobre udržiavané záhrady. V meste je tiež katedrála, ktorá má vďaka svojim vežiam, pilierom a cimburiu vzhľad pevnosti. Pôvodne bola postavená ako mešita, neskôr premenená na kresťanský kostol a v roku 1522 bola zničená zemetrasením. V 16. storočí bola prestavaná v renesančnom štýle.

Prístav Alméria poskytuje cestujúcim trajektové spojenie do Melilly, Alžírska a Maroka. Tiež sa tu začínajú okružné plavby po Stredomorí. Kotvia tu aj rekreačné lode. Prístav sa v súčasnosti rozširuje, aby mal vačšiu kapacitu aj pre nákladné lode.