Trajekty z Almería do Nador

Trasa trajektu z Almería Nador spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 10 krát týždeň, Trasmediterranea 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Naviera Armas je k dispozícii 10 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 27 plavby týždeň na trase z Almería Nador medzi Španielsko a Maroko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Almería - Nador

Priemerné ceny pre Almería Nador

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Almería Nador je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Almería

Almería je prístavné mesto ležiace v juhošpanielskej Andalúzii, ktorého brehy sú obmývané vodami Stredozemného mora. Je hlavným mestom provincie s rovnakým názvom. V tejto obľúbenej turistickej destinácii nájdete množstvo pamiatok. Jednou z nich je Alcazaba, maurská pevnosť, ktorá bola postavená v prvej polovici 10. storočia a teraz dominuje mestu Almería nad ktorým sa majestátne týči. K pevnosti patria aj veľké, dobre udržiavané záhrady. V meste je tiež katedrála, ktorá má vďaka svojim vežiam, pilierom a cimburiu vzhľad pevnosti. Pôvodne bola postavená ako mešita, neskôr premenená na kresťanský kostol a v roku 1522 bola zničená zemetrasením. V 16. storočí bola prestavaná v renesančnom štýle.

Prístav Alméria poskytuje cestujúcim trajektové spojenie do Melilly, Alžírska a Maroka. Tiež sa tu začínajú okružné plavby po Stredomorí. Kotvia tu aj rekreačné lode. Prístav sa v súčasnosti rozširuje, aby mal vačšiu kapacitu aj pre nákladné lode.