Trajekty z Melilla do Malaga

Trajektová trasa Melilla Malaga spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hod 15 min.

Celkovo je tu 13 plavieb týždeň na trase z Melilla Malaga medzi Španielsko a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Melilla - Malaga

Priemerné ceny pre Melilla Malaga

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Melilla Malaga je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Melilla

Melilla je autonómnym mestom Španielska na území Maroka a nachádza sa na severozápadnom pobreží Afriky. Alboranské more oddeľuje Melillu od španielskych provincií Granada a Alméria. Mesto má rozlohu asi 12 km štvorcových a je jedným z dvoch trvale obývaných miest pod španielskou správou na africkom kontinente (ďalším je Ceuta). Najbližším mestom pri Melille je Nador. Ďalšie mesto Beni Ansar leží na juhu. Melilla sa nachádza na východnej strane polostrova Cape Tres Forcas, v spodnej časti hory Mount Gurugu a pri ústi rieky Rio de Oro.

Prístav ponúka osobnú trajektovú dopravu do dvoch miest na španielskej pevnine, Alméria a Malaga. Je využívaný aj pre osobnú a nákladnú dopravu medzi Európou a Marokom. Prístav a s tým spojené aktivity sú dôležitým zdrojom príjmov pre mesto.