Italy

Porovnajte trajekty z Taliansko do Albánsko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Taliansko do Albánsko. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavy v Taliansko s 2 prístavov v Albánsko.

Je tu 43 plavieb trajektom každý deň plavieb na 4 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 5 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Grandi Navi Veloci, Adria Ferries, Ventouris Ferries, European Ferries & A-Ships Management S.A s dobou plavby najmenej 7 hodina 0 minúta (Vlora).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Taliansko a Albánsko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Taliansko - Albánsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Taliansko do Albánsko

O Albánsko:

Albánsko je malá krajina v juhovýchodnej Európe, vzdialená od Talianska približne 72 km.

Po páde komunistického režimu sa Albánsko stalo veľmi žiaducim rekreačným miestom, a to vďaka svojej pozoruhodnej horskej scenérii, zaujímavým archeologickým lokalitám a krásnym plážam.

Hlavné mesto Tirana je pulzujúce mesto s pestrofarebnými budovami a malebnými námestiami, ktoré sú lemované stromami a horami. Jedno z najstarších miest v krajine, Berat, bolo nedávno zapísané do svetového zoznamu UNESCO pre svoju osmanskú architektúru a zachovalý hrad, takže je tu veľa atraktívnych kultúrnych pamiatok.

Albánske pobrežie sa tiahne od Jadranu až po Iónske more, takže krajina je dobre prístupná zo severných aj z južných talianskych prístavov. Funguje tu mnoho trajektových spoločností, ktoré ponúkajú prepravu cez noc, takže sa oplatí si rezervovať čo najpohodlnejšiu kabínu.