Švédsko

Ako rezervovať trajekt z Švédsko do Poľsko

K dispozícii sú 4 trasy trajektov medzi Švédsko a Poľsko s ponukou až 72 plavby za týždeň. Stena Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Karlskrona do Gdyňa 3 krát denne. TT Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Trelleborg do Swinoujscie 9 krát týždenne. Polferries prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Ystad do Swinoujscie 3 krát za deň & Nynashamn do Gdaňsk približne 7 krát týždenne. Unity Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Ystad do Swinoujscie 14 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Švédsko do Poľsko .

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Poľsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.