Poland

Porovnajte trajekty z Poľsko do Švédsko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Poľsko do Švédsko. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavy v Poľsko s 4 prístavov v Švédsko.

Je tu 3 plavieb trajektom každý deň plavieb na 4 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 4 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Stena Line, TT Line, Polferries & Unity Line s dobou plavby najmenej 5 hodina 45 minúta (Trelleborg).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Poľsko a Švédsko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Poľsko - Švédsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Poľsko do Švédsko

O Švédsko:

Švédsko je škandinávska krajina v severnej Európe, ktoré zdieľa dlhú západnú hranicu s Nórskom a kratšiu severovýchodnú hranicu s Fínskom.

Švédsko je zem, ktorá je na čele rebríčku kvality života v Európe. Je to nádherná krajina po všetkých stránkach. Rozmanitosť prírody je jedným z jej najväčších predností, či už sa jedná o zasnežený sever, ktorý je obývaný domorodcami zvanými Sámovia alebo o centrálnu oblasť s jazerom alebo o rušné hlavné mesto plné módy Štokholm.

Dlhé obdobie Vikingov zanechalo vo Švédsku svoju stopu; staroveké ruiny a obrovské mohyly možno nájsť po celej krajine, pričom každá má vlastný fascinujúci príbeh. Stredoveké mestá a hrady na pobreží dodávajú Švédsku ešte väčšiu tajomnosť.

Plaviť sa do Švédska trajektom je veľmi populárnou voľbou, a to vďaka obrovskému počtu trás z rôznych krajín v severnej Európe a Škandinávii, pričom trajekty sú prevádzkované širokým výberom vynikajúcich trajektových spoločností.