Poľsko

Ako rezervovať trajekt z Poľsko do Švédsko

K dispozícii sú 4 trasy trajektov medzi Poľsko a Švédsko s ponukou až 70 plavby za týždeň. Stena Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Gdyňa do Karlskrona 3 krát denne. TT Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Swinoujscie do Trelleborg 9 krát týždenne. Polferries prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Swinoujscie do Ystad 19 krát za týždeň & Gdaňsk do Nynashamn približne 7 krát týždenne. Unity Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Swinoujscie do Ystad 14 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Poľsko do Švédsko .

Mapa trajektovej trasy Poľsko - Švédsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je škandinávska krajina v severnej Európe, ktoré zdieľa dlhú západnú hranicu s Nórskom a kratšiu severovýchodnú hranicu s Fínskom.

Švédsko je zem, ktorá je na čele rebríčku kvality života v Európe. Je to nádherná krajina po všetkých stránkach. Rozmanitosť prírody je jedným z jej najväčších predností, či už sa jedná o zasnežený sever, ktorý je obývaný domorodcami zvanými Sámovia alebo o centrálnu oblasť s jazerom alebo o rušné hlavné mesto plné módy Štokholm.

Dlhé obdobie Vikingov zanechalo vo Švédsku svoju stopu; staroveké ruiny a obrovské mohyly možno nájsť po celej krajine, pričom každá má vlastný fascinujúci príbeh. Stredoveké mestá a hrady na pobreží dodávajú Švédsku ešte väčšiu tajomnosť.

Plaviť sa do Švédska trajektom je veľmi populárnou voľbou, a to vďaka obrovskému počtu trás z rôznych krajín v severnej Európe a Škandinávii, pričom trajekty sú prevádzkované širokým výberom vynikajúcich trajektových spoločností.