COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Condor Ferries

Condor Ferries ponúka rýchlu a pohodlnú trajektovú prepravu spájajúcu ostrovy Jersey a Guernsey s Anglickom a Francúzskom.

Spoločnosť Condor Ferries, ktorá bola založená v roku 1964, pôvodne poskytovala jedinečnú osobnú dopravu medzi Francúzskom a Normanskými ostrovmi. Dnes však prevádzkuje celoročnú službu aj z Veľkej Británie. Spoločnosť Condor Ferries každoročne prepraví viac ako milión cestujúcich a 200 000 vozidiel a v roku 2015 pribudol do flotily trimarán Condor Liberation vybavený najmodernejšou technológiou s rozlohou 102 metrov a bol prvý svojho druhu v severnej Európe.

Na palube nájdete všetko, čo sa dá očakávať od modernej lodnej spoločnosti vrátane širokého výberu barov a stravovacích priestorov, detského kútiku a zmenárne. Prístavy odchodov Condor Ferries UK sa nachádzajú v mestách Weymouth, Poole a Portsmouth s dobrým pripojením na diaľnice a hlavné cesty južného Anglicka.

Prístavy destinácií Condor Ferries ako napríklad St. Peter Port na Guernsey, St. Helier na Jersey, St. Malo v Bretónsku a Cherbourg v Normandii sú všetko atraktívne mestá s výborným cestným spojením.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Condor Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Condor Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Condor Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Condor Ferries