Condor Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Condor Ferries

Condor Ferries ponúka rýchlu a pohodlnú trajektovú prepravu spájajúcu ostrovy Jersey a Guernsey s Anglickom a Francúzskom.

Spoločnosť Condor Ferries, ktorá bola založená v roku 1964, pôvodne poskytovala jedinečnú osobnú dopravu medzi Francúzskom a Normanskými ostrovmi. Dnes však prevádzkuje celoročnú službu aj z Veľkej Británie. Spoločnosť Condor Ferries každoročne prepraví viac ako milión cestujúcich a 200 000 vozidiel a v roku 2015 pribudol do flotily trimarán Condor Liberation vybavený najmodernejšou technológiou s rozlohou 102 metrov a bol prvý svojho druhu v severnej Európe.

Na palube nájdete všetko, čo sa dá očakávať od modernej lodnej spoločnosti vrátane širokého výberu barov a stravovacích priestorov, detského kútiku a zmenárne. Prístavy odchodov Condor Ferries UK sa nachádzajú v mestách Weymouth, Poole a Portsmouth s dobrým pripojením na diaľnice a hlavné cesty južného Anglicka.

Prístavy destinácií Condor Ferries ako napríklad St. Peter Port na Guernsey, St. Helier na Jersey, St. Malo v Bretónsku a Cherbourg v Normandii sú všetko atraktívne mestá s výborným cestným spojením.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Condor Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Condor Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Condor Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Condor Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.