Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries, známa ako Corsica Ferries, prevádzkuje trajektové plavby z Francúzska a Talianska na Korziku, Sardíniu a Elbu a taktiež zabezpečuje aj prepravu medzi samotnými ostrovmi.

Corsica Ferries je už od svojho vzniku pred viac ako 40 rokmi poprednou súkromne vlastnenou trajektovou spoločnosťou zabezpečujúcou plavby na Korziku a Sardíniu. Jej filozofiou je ponúknuť bezpečnú a príjemnú plavbu do všetkých destinácii, ktoré ponúka.

Všetky reštaurácie spoločnosti Corsica Ferries sú členmi renomovanej Chaîne des Rotisseurs, garancie najvyššej kvality medzinárodnej kuchyne a profesionality kuchárov.

Corsica Sardinia Ferries ponúka až 15 plavieb denne na Korziku a Sardíniu a 7 plavieb denne do toskánskeho súostrovia ostrova Elba.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Corsica Sardinia Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Corsica Sardinia Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Corsica Sardinia Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Čítať viac Čítať menej

Všetky trasy Corsica Sardinia Ferries