Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries, známa ako Corsica Ferries, prevádzkuje trajektové plavby z Francúzska a Talianska na Korziku, Sardíniu a Elbu a taktiež zabezpečuje aj prepravu medzi samotnými ostrovmi.

Spoločnosť Corsica Ferries založil Pascal P. Lota v 60-tych rokoch s prevádzkou plavieb medzi Korzikou a Talianskom pod názvom Corsica Express.

Corsica Ferries sa už od svojho vzniku pred viac ako 40 rokmi stala poprednou súkromne vlastnenou trajektovou spoločnosťou zabezpečujúcou plavby na Korziku a Sardíniu. Jej filozofiou je ponúknuť bezpečnú a príjemnú plavbu do všetkých destinácii, ktoré ponúka. Spoločnosť už prepravila 3 milióny cestujúcich a približne 2/3 z nich sa plavilo na Korziku.

Všetky reštaurácie spoločnosti Corsica Ferries sú členmi renomovanej skupiny Chaîne des Rotisseurs, ktorá garantuje najvyššiu kvalitu medzinárodnej kuchyne a profesionality kuchárov.

Corsica Sardinia Ferries ponúka až 15 plavieb denne na Korziku a Sardíniu a 7 plavieb denne na toskánske súostrovie Elba.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Corsica Sardinia Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Corsica Sardinia Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Corsica Sardinia Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Corsica Sardinia Ferries