Sweden

Porovnajte trajekty z Švédsko do Fínsko

Pre trajekt z Švédsko do Fínsko máte na výber z veľa možností. K dispozícii sú 6 trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú 11 ferry routes spájajúce Nynashamn do Hanko, Štokholm do Helsinki, Turku, Langnas & Mariehamn, Kapellskar do Turku, Langnas, Mariehamn & Naantali, Grisslehamn do Eckero & Umea do Vaasa.

Najrýchlejšia cesta medzi Švédsko a Fínsko je Eckero s dobou plavby približne 1 hodina 45 minúta. S toľkými plavbami v ponuke to zjednodušujeme tým, že porovnávame všetky podobné trasy iba v jednom vyhľadávaní, takže môžete rýchlo a jednoducho nájsť presne to, čo hľadáte.

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Fínsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.