Bali

Porovnajte trajekty z Bali do Lombok

Pre trajekt z Bali do Lombok máte na výber z veľa možností. K dispozícii sú 10 trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú 6 ferry routes spájajúce Serangan do Bangsal & Senggigi, Padang Bai do Bangsal & Senggigi, Amed do Bangsal & Sanur do Bangsal.

Najrýchlejšia cesta medzi Bali a Lombok je Senggigi s dobou plavby približne 1 hodina 30 minúta. S toľkými plavbami v ponuke to zjednodušujeme tým, že porovnávame všetky podobné trasy iba v jednom vyhľadávaní, takže môžete rýchlo a jednoducho nájsť presne to, čo hľadáte.

Mapa trajektovej trasy Bali - Lombok

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Bali:

Bali leží medzi Javou na západe a Lombokom na východe v súostroví Malé Sundy v Indonézii.

Malý ostrov, ktorý má približne 10.000 chrámov a bohatú kultúru a umenie teda ponúka oveľa viac, než len malebné pláže a vynikajúce podmienky na surfovanie. Okrem prírodnej krásy ostrova je tiež pozoruhodné ako spokojne si tu žijú jeho obyvatelia.

Kuta v južnej časti Bali ponúka úžasný nočný život, zatiaľ čo Ubud sa vyznačuje krásnymi ryžovými poliami. Centrumu ostrova dominujú sopky, chrámy a svätyne, takže je na tomto neuveriteľnom ostrove naozaj čo robiť.

Cestovať trajektom je pohodlný spôsob, ako preskúmať krásne ostrovy v Indonézii a Bali je na to skvelou vstupnou bránou, s niekoľkými prístavmi pozdĺž východného pobrežia, ktoré ponúkajú časté plavby na neďaleké ostrovy Lombok a Gili.