Francúzsko

Ako rezervovať trajekt z Francúzsko do Anglicko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Francúzsko do Anglicko. Trajekty momentálne spájajú 8 prístavov v Francúzsko s 5 prístavov v Anglicko.

Je tu 50 plavieb trajektom každý deň plavieb na 10 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 4 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Irish Ferries, DFDS Seaways, Brittany Ferries & P&O Ferries s dobou plavby najmenej 1 hodina 30 minút (Calais do Dover).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Francúzsko a Anglicko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Francúzsko - Anglicko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Anglicko:

Anglicko je najväčšia a najhustejšie obývaná krajina zo všetkých zemí, ktoré tvoria Spojené kráľovstvo.

Geograficky je Anglicko definované ako oblasť v strednej a južnej časti Spojeného kráľovstva, pričom susedí so Škótskom na severe, Walesom na západe a Severným Írskom na západe - cez Írske more.

Anglicko sa delí na severné, stredné a južné Anglicko, pričom hlavné mesto Londýn ležiace na juhu je finančným a kultúrnym centrom krajiny.

Trajektová preprava je veľmi populárnou možnosťou ako sa dostať do Anglicka, a to najmä u turistov z Írska a severnej Európy.

K dispozícii je množstvo prístavov, ktoré spájajú Anglicko s Írskom cez Írske more, Francúzsko cez kanál La Manche a Holandsko cez Severné more, a tak niet divu, že plavby do Anglicka a prístavy tu sú prevádzkované tými najväčšími a najznámejšími trajektovými spoločnosťami.