France

Porovnajte trajekty z Francúzsko do Anglicko

Pre trajekt z Francúzsko do Anglicko máte na výber z veľa možností. K dispozícii sú 6 trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú 11 ferry routes spájajúce Calais do Dover & Folkestone, Dieppe do Newhaven, Caen do Portsmouth, Cherbourg do Poole & Portsmouth, Le Havre do Portsmouth, Roscoff do Plymouth, St Malo do Portsmouth & Poole & Dunkirk do Dover.

Najrýchlejšia cesta medzi Francúzsko a Anglicko je Folkestone s dobou plavby približne 0 hodina 35 minúta. S toľkými plavbami v ponuke to zjednodušujeme tým, že porovnávame všetky podobné trasy iba v jednom vyhľadávaní, takže môžete rýchlo a jednoducho nájsť presne to, čo hľadáte.

Mapa trajektovej trasy Francúzsko - Anglicko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Anglicko:

Anglicko je najväčšia a najhustejšie obývaná krajina zo všetkých zemí, ktoré tvoria Spojené kráľovstvo.

Geograficky je Anglicko definované ako oblasť v strednej a južnej časti Spojeného kráľovstva, pričom susedí so Škótskom na severe, Walesom na západe a Severným Írskom na západe - cez Írske more.

Anglicko sa delí na severné, stredné a južné Anglicko, pričom hlavné mesto Londýn ležiace na juhu je finančným a kultúrnym centrom krajiny.

Trajektová preprava je veľmi populárnou možnosťou ako sa dostať do Anglicka, a to najmä u turistov z Írska a severnej Európy.

K dispozícii je množstvo prístavov, ktoré spájajú Anglicko s Írskom cez Írske more, Francúzsko cez kanál La Manche a Holandsko cez Severné more, a tak niet divu, že plavby do Anglicka a prístavy tu sú prevádzkované tými najväčšími a najznámejšími trajektovými spoločnosťami.