Spain

Porovnajte trajekty z Španielsko do Mallorca

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Španielsko do Mallorca. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavy v Španielsko s 2 prístavov v Mallorca.

Je tu 73 plavieb trajektom každý deň plavieb na 4 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 3 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Balearia, Grandi Navi Veloci & Trasmed GLE s dobou plavby najmenej 5 hodina 15 minúta (Palma).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Španielsko a Mallorca, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Španielsko - Mallorca

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Španielsko do Mallorca

O Mallorca:

Mallorca, najväčší ostrov Baleárskeho súostrovia, leží len kúsok od východného pobrežia Španielska.

Ostrov je stredomorským rajom, ktorý ponúka všetko, čo robí túto časť Európy tak lákavú: vynikajúcu gastronómiu, nádherné pláže a jedno z najpríjemnejších podnebí na kontinente.

Najväčším lákadlom na Mallorce je však jej 550 kilometrov dlhé pobrežie pri Baleárskom mori, ktoré poskytuje celoročnú zábavu pre turistov, cyklistov a milovníkov opaľovania. Nájdete tu tiež vynikajúce nábrežné reštaurácie na každom rohu. Hlavné mesto Palma, ktoré leží v zátoke na juhozápadnom pobreží s rovnakým menom, je relatívne malé mesto známe svojimi umeleckými galériami, barmi a impozantnou gotickou katedrálou.

Ako jeden z najnavštevovanejších regiónov v Európe sa Baleáry môžu pochváliť impozantnými trajektovými linkami. Dostať sa na Mallorcu je jednoduché, kedže sem smeruje viacero trajektov denne, a to zo španielskej pevniny aj z priľahlých ostrovčekov.