Ustica Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Ustica Lines

Ustica Lines prevádzkuje množstvo trajektových liniek, ktoré spájajú pevninu Talianska so Sicíliou, Liparskými ostrovmi, Pelagickými ostrovmi, Egadskými ostrovmi čí s ostrovmi Ustica a Pantelleria, rovnako ako prepájajú niektoré z ostrovov navzájom.

Spoločnosť Ustica Lines zahájila svoju činnosť v roku 1993, keď si objednanala krídlový trajekt pre niektoré plavby medzi Napoli, Sicíliou a ostrovom Ustica. V priebehu niekoľkých rokov sa z nej stala najväčšia spoločnosť v sektore vysokorýchlostnej osobnej dopravy v regióne. Dnes, s viac ako 25 rýchlymi trajektami a katamaránmi, spoločnosť rozšírila svoju sieť liniek a je jedným z najväčších v Taliansku. Lode majú zvyčajne nosnosť 200 až 230 cestujúcich a sú vybavené barom, TV, polohovateľnými sedadlami, klimatizáciou a elektronickými stabilizátormi pre väčšie pohodlie počas cesty.

Ustica Lines zamestnáva viac ako 350 ľudí a ročne prepraví približne 1,5 milióna cestujúcich do ich destinácií.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Ustica Lines, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Ustica Lines. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Ustica Lines s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Ustica Lines

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.