COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ustica Lines

Ustica Lines prevádzkuje množstvo trajektových liniek, ktoré spájajú pevninu Talianska so Sicíliou, Liparskými ostrovmi, Pelagickými ostrovmi, Egadskými ostrovmi čí s ostrovmi Ustica a Pantelleria, rovnako ako prepájajú niektoré z ostrovov navzájom.

Spoločnosť Ustica Lines zahájila svoju činnosť v roku 1993, keď si objednanala krídlový trajekt pre niektoré plavby medzi Napoli, Sicíliou a ostrovom Ustica. V priebehu niekoľkých rokov sa z nej stala najväčšia spoločnosť v sektore vysokorýchlostnej osobnej dopravy v regióne. Dnes, s viac ako 25 rýchlymi trajektami a katamaránmi, spoločnosť rozšírila svoju sieť liniek a je jedným z najväčších v Taliansku. Lode majú zvyčajne nosnosť 200 až 230 cestujúcich a sú vybavené barom, TV, polohovateľnými sedadlami, klimatizáciou a elektronickými stabilizátormi pre väčšie pohodlie počas cesty.

Ustica Lines zamestnáva viac ako 350 ľudí a ročne prepraví približne 1,5 milióna cestujúcich do ich destinácií.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Ustica Lines, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Ustica Lines. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Ustica Lines s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Ustica Lines