Maritima Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Maritima Ferries

Maritima Ferries získala trasy spoločnosti SNCM v januári 2016 a v súčasnosti funguje pod týmto novým názvom. Je to hlavný trajektový operátor spájajúci francúzsku pevninu s Korzikou, Alžírskom a Tuniskom.

Maritima Ferries celoročne prevádzkuje trajekty z Marseille, hlavného obchodného prístavu vo Francúzsku. Ponúka tiež pravidelné plavby do korzických prístavov Ajaccio, Propriano, Bastia, Ile Rousse, rovnako ako priame spojenie do prímorského letoviska Porto-Vecchio.

Vaša dovolenka sa začína v okamihu, keď nastúpite na palubu lodí spoločnosti Maritima Ferries. K dispozícii je výber z rôznych typov kajút a výletný trajekt Danielle Casanova môže prepraviť až 2200 cestujúcich a 700 vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Maritima Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Maritima Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Maritima Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Maritima Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.