COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Maritima Ferries

Maritima Ferries získala trasy spoločnosti SNCM v januári 2016 a v súčasnosti funguje pod týmto novým názvom. Je to hlavný trajektový operátor spájajúci francúzsku pevninu s Korzikou, Alžírskom a Tuniskom.

Maritima Ferries celoročne prevádzkuje trajekty z Marseille, hlavného obchodného prístavu vo Francúzsku. Ponúka tiež pravidelné plavby do korzických prístavov Ajaccio, Propriano, Bastia, Ile Rousse, rovnako ako priame spojenie do prímorského letoviska Porto-Vecchio.

Vaša dovolenka sa začína v okamihu, keď nastúpite na palubu lodí spoločnosti Maritima Ferries. K dispozícii je výber z rôznych typov kajút a výletný trajekt Danielle Casanova môže prepraviť až 2200 cestujúcich a 700 vozidiel.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Maritima Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Maritima Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Maritima Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.