SNCM
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

SNCM

V januári 2016 bola spoločnosť SNCM premenovaná a teraz vystupuje pod názvom Maritima Ferries.

Táto francúzska spoločnosť získala štátne dotácie, aby poskytla trajektovú prepravu medzi kontinentálnym Francúzskom a Korzikou, Alžírskom a Tuniskom. Súd v Marseille však poveril korzickú spoločnosť Rocca group, aby prevzala SNCM po tom, čo sa jej v priebehu desaťročia nahromadili finančné straty.

SNCM so svojimi modernými plavidlami prevádzkovala plavby v Stredozemnom mori od roku 1976. Po získaní SNCM je táto flotila k dispozícii spoločnosti Maritima Ferries. Trajekty sa plavia z miest Marseille, Toulon a Nice do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korzika), Porto Torres (Sardínia). Ďalej premávajú do miest Alžír, Oran a Bejaia (Alžírsko), Tunis v Tunisku a Janov v Taliansku.

SNCM bola založená s cieľom uspokojiť dopyt po spoločnosti, ktorá bude poskytovať osobnú, automobilovú a nákladnú trajektovú prepravu medzi Korzikou a kontinentálnym Francúzskom a taktiež, aby sprístupnila obyvateľom Korziky francúzske úrady počas celého roku.

Algerie Ferries teraz funguje oddelene od SNCM a zabezpečuje priame spojenie medzi Francúzskom a Alžírskom, ako aj plavby zo španielskych prístavov Valencia a Alicante.

Na tuniských trasách prebrala činnosť SNCM spoločnosť CTN Ferries.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti SNCM s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky SNCM s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy SNCM

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.